Wszystkim naszym Klientkom chcemy zaproponować przedłużanie włosów najlepszą metodą
„Great Lengths”, która gwarantuje bezpieczeństwo i znakomitą jakość.

Wychodząc na przeciw wszystkim Panią pragnącymi mieć gęste długie włosy po licznych szkoleniach i zakupie orginalnego sprzętu Great Lengths.

     OFERTA JEST JUŻ DOSTĘPNA W SALONIE STYLIZATORNIA.

     Włoska marka Great Lengths to firma znana na całym świecie. Przedłużanie włosów wykonały m.in. największe gwiazdy show-biznesu:
Jennifer Aniston,
Cameron Diaz,
Lisa Marie Presley,
Christina Aguilera,
Nicole Kidman,
Britney Spears oraz Sharon Stone.

     Personel stwarza fryzurę tak aby była perfekcyjna i nie stwarzała problemów w życiu codziennym, nieodzowny jest staranny dobór włosa. Great Lengths wykorzystuje tylko w 100% naturalne pasma włosów. Włosy pochodzą z dalekich Indii, ponieważ spełniają optymalne warunki, są najbardziej zbliżone do włosa europejskiego, pod względem genetycznym i wcześniej nie były poddawane żadnym zabiegom chemicznym. Great Lengths oferuje włosy we wszystkich kolorach tęczy.
System wykorzystywany do łączenia włosów to system ultradźwiękowy – zupełnie bezpieczny dla klienta, bez użycia temperatury. Występują tam drgania ultradźwiękowe, które powodują rozpuszczenie się łączenia pasma. Efekt końcowy to łączenia płaskie i kwadratowe, prawie niewidoczne i niewyczuwalne.
Na usługi udzielamy gwarancje 6 miesięcy przy czym należy zwrócić uwagę że podstawowym warunkiem jest stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych ,szczotki do rozczesywania właśnie produkowane przez ta firmę, które zapewniają ciągle doskonałą jakość pasm.

     PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW – zobacz efekty:

przed zabiegiem przedłużania włosów

po zabiegiu przedłużania włosów

przed przedłużaniem włosów

po przedłużaniu włosów

krótkie włosy

przedłużone włosy

przed zabiegiem

przedłużenie włosów

przed zabiegiem

przed zabiegiem

przed zabiegiem

przed zabiegiem

przed zabiegiem